לימודי תזונה טבעית הוליסטית נכונהמה היא תזונה טבעית הוליסטית נכונה ?

תזונה נכונה היא למעשה תזונה המסייעת לנו לשמור על בריאות טובה ואריכות ימים. תזונה נכונה מורכבת מכל אבות המזון המכילים בתוכם ויטמינים, מינרלים, חלבונים, סוכרים, שומנים ומים.
הויטמינים, מאפשרים לתגובות כימיות בגוף להתבצע.
המינרלים, מסייעים לפעילות אינזמית, בניית עצם ופעילות עצבית.
החלבונים, משמשים כזרז והם חשובים מאוד לבניית הגוף והשריר.
הסוכרים, הם המקור לסיבים התזונתיים בגופנו ולמעשה משמשים כמקור אנרגיה.
השומנים, הם מרכיב חשוב בתאי הגוף, הם מסייעים לאחסון האנרגיה הנאגרת בגוף ומשמשים כבידוד תרמי מפני חום וקור.
המים, אחראים על ויסות טמפרטורת הגוף ועל המסת והעברת חומרים שונים בגוף.

תזונה נכונה מסייעת לנו, בהתאם לגילנו, למצב הפיזי בו אנו נתונים ולחוסר או העודף הקיים בגופנו, לצרוך במידה הנכונה את כל סוגי המזון. חוסר או עודף של סוג מזון מסוים יכול לגרום לבעיות ותחלואים בגופנו כך שהחשיבות להקפדה על תזונה נכונה היא רבה.לימודי תזונה הוליסטית – הכשרת תזונאים במכללת תלתן

על מנת להיות תזונאית מוסמכת יש צורך ללמוד לימודי תזונה ולסיים לימודי הכשרת תזונאית . מכללת תלתן מציעה מגמה ללימודי תזונה המעניקה תעודת הסמכה בהכשרת תזונאית .
לימודי תזונה נכונה  במכללת תלתן נפרשים על פני כשלוש שנים במהלכן לומד התזונאי לעתיד  תכנים רבים ביניהם:
מבוא ופילוסופיות לתזונה נכונה, אודות תוספי מזון וויטמינים, כיצד באמצעות טיפול תזונתי ניתן לטפל במחלות שונות, אודות צמחונות, טבעונות, מזון אורגאני, טיפול בהשמנה וכיצד באמצעות הקפדה על תזונה טבעית, ניתן לסייע למטופל לרדת במשקל, שיטות שונות לניקוי רעלים מן הגוף, אודות תזונה, מצב נפשי והקשר ביניהם בניית תפריטים לפי סוגי דיאטה שונות ועוד.

במהלך המגמה המאפשרת הכשרת תזונאים במכללת תלתן נלמדים גם תכנים נוספים. על מנת להעשיר את ידע התזונאית כגון
צמחי מרפא , רקיחת תכשירים וחליטות צמחים, לימודי עיסוי אירידיולוגיה , כירולוגיה , עזרה ראשונה, אבחון תוצאות בדיקות מעבדה, הכרת הרפואה הקונבנציונאלית ועוד....
מומלץ לעבור הכשרת תזונאית במכללת תלתן . מגמת לימודי התזונה במכללת תלתן היא מגמה מקיפה המעשירה את הלומד בה בתכנים וידע רב. בסיום הלימודים במגמת לימודי תזונה מקבל התלמיד תעודה המעידה כי קיבל הכשרה מעמיקה מטעם מכללת תלתן.

 

 

התעודה המתקבלת בסיום לימודי המגמה מוכרת על ידי איגוד הנטורופתים הישראל!

 

מהרו להירשם!!