עיסוי שוודי - קורס לימודי עיסוי שוודי

אייל ליצקי, שמעון לוי מוסן

 

 

 

 

 

 

 

עיסוי שוודי - מה זה עיסוי שוודי הוליסטי ומה זה קלאסי ?

 

הטיפול באנשים באמצעות עיסוי החל כבר בתרבויות הקדומות של הודו וסין. טיפול עיסוי קם כצורך לטפל בגוף האדם מתוך הבנה כי לנפש יש השפעה ישירה על מצבים פיזיים שונים.

 


עיסוי הוליסטי הוא למעשה שיטת טיפול השונה  מאשר עיסוי רפואי . כל מטרתה הוא ליצור מרחב נעים, רגוע ונוח למטופל, בו הוא יכול להרגיש משוחרר ונינוח. עיסוי הוליסטי תורם למטופל בהרגעת כאבי שרירים ולחצים נפשיים, מעודד זרימה של דם בגוף המטופל ובכך מפיג כאבי שרירים ולחצים פנימיים.

 

 


העיסוי ההוליסטי למעשה מיועד לכל אדם ובשל תרומתו לשחרור השרירים  והוא יעיל במיוחד לאחר אימון גופני.
 

 

 


 

היכן ניתן להירשם ללימודי עיסוי שוודי

 

עיסוי שוודי כאמור מקורו בשוודיה ובניגוד לעיסוי הצרפתי המתעסק בכל איבר בנפרד העיסוי השוודי מתעסק בחיבור כל האיברים יחדיו.

 

 


במכללת תלתן מוצע בין יתר מקצועות הטיפול, קורס לימודי עיסוי שוודי . במסגרת הקורס לומדים אודות עיסוי שוודי , מקור העיסוי ודגשים חשובים בעיסוי השוודי. התלמידים במכללת תלתן לומדים לגעת באיברי הגוף ברמות חוזק שונות ויחד עם זאת תוך הקפדה ותשומת לב על תנועות המשרות אווירה נינוחה ורגועה. בקורס במכללת תלתן - מכללה לרפואה משלימה מקבל התלמיד ידע נוסף אודות עיסוי הלומי לומי והעיסוי הצרפתי.

 

 


בסופו של הקורס מקבל התלמיד תעודת מעסה מוסמך.

 
 

 

דגשים בהרשמה לקורס עיסוי שבדי

 

 

 

 

בעת ההרשמה לקורס עיסוי שבדי חשוב להקפיד שהמקום בו בחרנו להירשם הוא מקצועי ואמין, שהקורסים מועברים ע"י מורים מהימנים מקצועיים ומוסמכים .לעיתים לפני הרשמה לקורס מסוים עלולות להופיע דרישות  של ידע מוקדם. לדוגמא במכללת תלתן הדרישות המקדימות ל קורס עיסוי שבדי הוא קורס באנטומיה ובפיזיולוגיה. חברת כאן הבריאות מציגה את אתר עיסוי בתל אביב המוביל בישראל, בכדי להשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר בעיסוי למען הסביבה.

 

 


כמו כן ,חשוב לשים לב לתעודת ההסמכה אותה אנו מקבלים בסיום קורס עיסוי. לימודי עיסוי שוודי קצרים יעניקו לנו לרוב תעודת מעסה מוסמך ואילו לימודי עיסוי מעמיקים יעניקו לנו תעודת מעסה בכיר. ההבדל בין שתי התעודות הוא רב. מומלץ למי שמתעניין בתחום ורוצה לעסוק בו כמקצוע ללמוד מעסה בכיר.

 

 

 

 

 

 

 

הזמנה לשיעור דוגמה!!

 

 

ראה עוד אודות קורסים נוספים של מכללת תלתן - מכללה לרפואה משלימה

שם המנחה: אייל ליצקי, שמעון לוי מוסן

מבנה הקורס:

תעודה מוענקת: מטפל מוסמך בעיסוי

פירוט נוסף: ניתן לשלב במגמות העיסוי ,נטורופתיה ומטפל רב תחומי.